O SPOLEČNOSTI

Vítejte na stránkách společnosti Direct Fly s.r.o.! Firma se specializuje na malosériovou produkci a vývoj lehkých celokovových letadel. Společnost s více než desetiletou historií momentálně vyrábí ultralehký dolnoplošník ALTO 912TG a současně také vyvíjí další dva typy sportovních letadel. Mezi naše nabídky patří také možnosti tváření hliníkových slitin a obrysové frézování různých materiálů.

LETADLA

Celokovové, sportovní letadlo certifikované v kategorii UL a LSA. V současné době létá více než 70 těchto letadel v různých zemích jako např. USA, Brazílie, Jižní Afrika, Španělsko a mnohé další. ALTO je vhodné zejména pro rekreační létání, a to zejména z důvodu robustní konstrukce a nezáludných letových vlastností.

Lehké, agilní letadlo konstruováno na základě předchozího modelu ALTO 912TG. Mimo atraktivního vzhledu jsou očekávány lepší letové výkony a charakteristiky. ORANGE je určen zejména pro sportovní létání a pro výcvik.

Moderní hornoplošník s nízkou pádovou rychlostí odpovídající kategorii STOL. Předností tohoto letounu je také vysoká cestovní rychlost, která umožňuje všestranné využití letounu.

Fotogalerie

RYCHLÝ DOTAZ

AKTUÁLNÍ INFORMACE

TOP