PF 2018

Letošní rok byl pro nás velmi zajímavý. Děkujeme za přízeň a přejeme Vám vše nejlepší do nového roku 2018!

Technická podpora v Číně

Tým z Direct Fly byl znovu vyslán k zákazníkovi do Číny. Čínská společnost, která v minulosti zakoupila balíček Technology Transfer postupně navyšuje flotilu letadel ALTO. První dvě letadla byla dodána a sestavena v březnu tohoto roku. Více o této události si můžete přečíst zde. Kontejner s dalšími dvěma kusy zákazník obdržel na podzim roku 2017. Zde si čínský výrobce vyžádal

Další ALTO míří do Ruska

Další letadlo putuje k zákazníkovi do Ruska. Toto ALTO je specifické především svojí výbavou. Mimo standardní letové přístroje patří do výbavy také umělý horizont, směrový setrvačník a EFIS. Na přání zákazníka byl letoun rovněž vybaven systémem ELT, integrovaným topením a záchranným padákovým systémem.

Školení pracovníků firmy WANFENG

Dnes byla úspěšně ukončena druhá fáze výcviku zaměstnanců Wanfeng Aviation. Naši obchodní partneři se seznamovali s montáží centroplánu, trupu a kabiny letounu ALTO. Transfer technologie výroby kovového letadla se tak přehoupl do další části.

Dne 25.8.2017 jsme přivítali na letišti Brno Medlánky ruského testovacího pilota Jurije Kabanova z Ministerstva dopravy Ruské federace. Po provedený testech byl s výkony ALTA velmi spokojen. Podrobnější zprávu z testování zveřejníme v blízké době.

Fotografování letounu ALTO

Včera na letišti Kroměříž proběhlo fotografování letounu ALTO. Ve spolupráci s Tino Kratochvil Photography byly pořízeny jak statické, tak letové fotky. Spolu s novými fotkami můžete očekávat i kompletní re-design firemního loga a webových stránek!

První let na území Číny

Dne 1.4.2017 proběhl první let letadla ALTO na území Číny. Tento testovací let byl součástí Technology Transfer pro společnost Wanfeng Aviation. V březnu téhož roku byly na místo dopraveny dvě letadla ALTO. V rámci on-site-support byl z DF vyslán tým, který se v Číně podílel na opětovném sestavení obou letadel, technické konzultaci a testovacím letu.

TOP