ALTO NABÍDKA

Standardní nabídka obsahuje stavebnice ultralehkého letadla v rozpadu BASIC KIT, zkompletovaný drak letounu QUICK KIT a plně dohotovené letadlo READY TO FLY. Jednotlivé stavebnice jsou doplněny odpovídající výkresovou dokumentací a detailními manuály.

Letadlo ALTO 912 TG bylo od samého počátku navrženo jako velmi jednoduchá celokovová konstrukce vhodná i pro stavbu v amatérských podmínkách. A to bez nároků na zvláštní dílenské vybavení a nástroje. Pro zkušené stavitele proto nabízíme stavebnici v rozpadu.

BASIC KIT

Stavebnice ALTO BASIC KIT, neboli stavebnice v rozpadu, je vhodná pro zkušené stavitele. Obsahuje všechny díly potřebné na dohotovení draku – křídel a trupu letadla. Veškeré díly jsou tvarově opracovány na CNC fréze, ohnuty, ohraněny, vylisovány a případně svařeny. Pro stavbu této stavebnice dostačuje běžné dílenské vybavení, rovný stůl, agrafy a vhodné kleště.

QUICK KIT

Zcela dohotovený drak letounu. Stavitel instaluje motor, avioniku, interiér, dokončuje překryt kabiny a provede elektro a palivovou instalaci. Závěrem pak provede lakování letadla. Stavebnice neobsahuje motor, motorové lože, veškerou elektrickou instalaci, jakékoliv přístroje, ovládání ventilace, topení, čalouněná sedadla, bezpečnostní pásy a lak. Na přání zákazníka lze však kit dané sestavy doobjednat.

READY TO FLY

Hotové letadlo vybavené motorem Rotax 912 ULS a všemi dalšími instalacemi. Letadlo je zákazníkovi předáno zalétnuté a včetně kompletní dokumentace. Letadlo je standardně vybaveno hydraulickými brzdami s centrální ovládací pákou, elektrickým ovládáním klapek a elektrickým trimem na výškovém kormidlu. Exteriér letounu je proveden v jednobarevném nástřiku, interiér a sedačky jsou čalouněné látkou.

Přístrojové vybavení a ostatní příslušenství

Motorové přístroje

otáčkoměr, indikátor teploty hlav válců, elektrické palivoměry, indikátor teploty oleje, indikátor tlaku oleje, indikátor tlaku paliva, indikátor předehřevu karburátorů

Letové přístroje

rychloměr, výškoměr, vario, kompas, příčný sklonoměr

Ostatní

analogové hodiny, GPS Aera 660, odpovídač a radiostanice TRIG

GLASS COCKPIT

Na přání zákazníka lze vyhotovit přístrojovou desku v konfiguraci GLASS COCKPIT.

ZÁKLADNÍ ANALOGOVÉ PŘÍSTROJE

 

Upravit
  BASIC KIT QUICK KIT READY TO FLY
Rozpad draku letounu - -
Sestavený trup a křídlo -
Dokončovací kity o
Systémové instalace o o
Motor Rotax 912 ULS o o
Letové a motorové přístroje, vrtule apod. o o
Finální lak - o

 

● - položka obsažená v daném produktu
o - volitelná položka

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA

Zákazník má na výběr z bohaté nabídky příslušenství. Nadstandardní výbava je řešena po konzultaci individuálně. Mezi často objednávané položky v tomto případě patří padákový záchranný systém od společnosti GALAXY GRS s.r.o.

PŘÍSTROJOVÁ DESKA NA MÍRU

Inspirujte se výběrem z našich v minulosti vytvořených přístrojových desek.

NABÍDKA GRAFICKÝCH PROVEDENÍ

Vyberte si z naší nabídky polepů. Barva laku i fólie je na vás.

TOP