ČeskyEnglish
Direct Fly on Facebook
Novinky
LSA ALTO v hledáčku Dana Johnsona Tisk
Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 10:21

Jméno Dan Johnson je v oblasti rekreačního létání hodně známé a to nejen v USA. Je to reportér, kterého můžete potkat na všech význačných leteckých setkáních přesahující hranice této letecké velmoci. Jeho názory na konkrétní typ letounu jsou uznávaným hodnocením nejen pro výrobce, ale také pro konečného zákazníka. Letoun ALTO díky tvrdé marketingové práci našeho amerického importéra Corbi Air Inc. má tuto čest a pravidelně se dostává na stránky tohoto uznávaného reportéra - www.ByDanJohnson.com. Po zveřejnění blogu týkajícího se instalace klimatizace Dan Johnson prezentuje další článek o našem Altu, kde zejména vyzdvihuje charakteristiky letounu vhodné zejména pro letecké školy, na které se Corbi Air Inc. svou marketingovou strategií zaměřuje.

Zajímá-li Vás více, shlédněte obsah článku v původním znění na následujícím odkazu: http://www.bydanjohnson.com/Featured.cfm?ID=582.

 
Very Cool ALTO Tisk
Čtvrtek, 17 Listopad 2011 12:25

Již dříve jsme avizovali, že naše americká verze letounu ALTO má instalovanou klimatizační jednotku. Zajímá Vás, jak funguje, jak vypadá její zástavba a jak ji představuje náš zástupce Corbi Air Inc. společně s Danem Johnsnem?
Více na ByDanJohnson.com.

 
První LSA letoun s klimatizací Tisk
Úterý, 23 Srpen 2011 09:26

Během největší výstavy UL letadel konané jako obvykle v americkém Oshkoshi importér Corbi Air Inc. odhalil nový projekt, na který se delší dobu připravoval se společností Air Management Technology, Inc.. ALTO je prvním LSA letounem s instalovanou klimatizační jednotkou. Zájem během výstavy byl enormní a hlavně zákazníci z teplejšího klimatického pásu ocenili tento modul stejně jako letecké školy. Výhodou této jednotky je její váha, která činí pouhých 20 lbs (cca 9 kg). Více informací lze nalézt v tiskové zprávě vydané společností AMT, Inc.

Pro více informací týkající se klimatizační jednotky instalované na ALTU kontaktujte náš DF team na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Záchranný systém Magnum 501 testován na ALTU Tisk
Úterý, 09 Srpen 2011 18:51

Společnost Direct Fly úspěšně otestovala zástavbu záchranného systému MAGNUM 501 vyráběného společností Stratos 07 s.r.o. na svém letounu ALTO. Test byl proveden odpálením záchranného systému na zemi na letišti v Kunovicích. Účelem testu bylo ověřit funkčnost zástavby. Záchranný systém je standardně instalovaný na zadní přepážku zavazadlového prostoru a raketa záchranného systému je odpálena táhlem instalovaným na střední konzole umístěné mezi piloty. Výstřelný otvor je krytý speciálně upraveným potahem , který při odpálení rakety snadno odletí a nedojde k poškození padáku. Zkouška proběhla bez závad a potvrdila funkčnost zástavby záchranného systému do draku ALTO 912.

Padák Magnum pro zkoušku zapůjčila naší společnosti firma Stratos 07. Ukázky ze zkoušky záchranného systému Magnum lze shlédnout na krátkém videu a fotkách.

Pokračovat...
 
Sun´n´ Fun 2011 Tisk
Pondělí, 18 Duben 2011 10:37

I v letošním roce se společnost Direct Fly prostřednictvím amerického importéra společnosti  Corbi Air Inc. dostala na vyhlášenou výstavu letadel Sun´n´ Fun konající se na Floridě.  Přesto, že v letošním roce byla výstava ovlivněna značně nepříznivým počasím a výskytem tornáda, které zničilo velké množství letadel, naše ALTO zůstalo naštěstí nepoškozeno.Přímé záběry z výstavy lze shlédnout na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=W6WLWhmxKpk Naše společnost připravuje ve spolupráci s Corbi Air Inc. spoustu zajímavých detailů, které ocení zejména letecké školy, ale v konečném důsledku tím získají také ostatní piloti. Naším cílem je poskytnout zákazníkům kvalitní letoun za zajímavou cenu a velmi snadnou údržbou, která jim v dlouhodobém horizontu dokáže ušetřit spoustu finančních prostředků. Sledujte naše postupné kroky na facebooku nebo na webu našich amerických partnerů: http://www.facebook.com/facebook?ref=pf%2Fr.php%3Flocale%3Den_US#!/pages/FlyAlto-usa/164287213607845?v=wall

http://www.americansportflight.com/

 
Suzuki 1600 v ALTU Tisk
Úterý, 08 Únor 2011 20:43

Několik obrázků a video z první instalace motoru SUZUKI 1600 do ul ALTO. Jedna z cest, jak dostat potřebný výkon za příznivou cenu. Pro více informací: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

http://www.youtube.com/watch?v=XetygB5aBt4

 

Pokračovat...
 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL