ČeskyEnglish
Direct Fly on Facebook
Novinky
První LSA letoun s klimatizací Tisk
Úterý, 23 Srpen 2011 09:26

Během největší výstavy UL letadel konané jako obvykle v americkém Oshkoshi importér Corbi Air Inc. odhalil nový projekt, na který se delší dobu připravoval se společností Air Management Technology, Inc.. ALTO je prvním LSA letounem s instalovanou klimatizační jednotkou. Zájem během výstavy byl enormní a hlavně zákazníci z teplejšího klimatického pásu ocenili tento modul stejně jako letecké školy. Výhodou této jednotky je její váha, která činí pouhých 20 lbs (cca 9 kg). Více informací lze nalézt v tiskové zprávě vydané společností AMT, Inc.

Pro více informací týkající se klimatizační jednotky instalované na ALTU kontaktujte náš DF team na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Záchranný systém Magnum 501 testován na ALTU Tisk
Úterý, 09 Srpen 2011 18:51

Společnost Direct Fly úspěšně otestovala zástavbu záchranného systému MAGNUM 501 vyráběného společností Stratos 07 s.r.o. na svém letounu ALTO. Test byl proveden odpálením záchranného systému na zemi na letišti v Kunovicích. Účelem testu bylo ověřit funkčnost zástavby. Záchranný systém je standardně instalovaný na zadní přepážku zavazadlového prostoru a raketa záchranného systému je odpálena táhlem instalovaným na střední konzole umístěné mezi piloty. Výstřelný otvor je krytý speciálně upraveným potahem , který při odpálení rakety snadno odletí a nedojde k poškození padáku. Zkouška proběhla bez závad a potvrdila funkčnost zástavby záchranného systému do draku ALTO 912.

Padák Magnum pro zkoušku zapůjčila naší společnosti firma Stratos 07. Ukázky ze zkoušky záchranného systému Magnum lze shlédnout na krátkém videu a fotkách.

Pokračovat...
 
Sun´n´ Fun 2011 Tisk
Pondělí, 18 Duben 2011 10:37

I v letošním roce se společnost Direct Fly prostřednictvím amerického importéra společnosti  Corbi Air Inc. dostala na vyhlášenou výstavu letadel Sun´n´ Fun konající se na Floridě.  Přesto, že v letošním roce byla výstava ovlivněna značně nepříznivým počasím a výskytem tornáda, které zničilo velké množství letadel, naše ALTO zůstalo naštěstí nepoškozeno.Přímé záběry z výstavy lze shlédnout na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=W6WLWhmxKpk Naše společnost připravuje ve spolupráci s Corbi Air Inc. spoustu zajímavých detailů, které ocení zejména letecké školy, ale v konečném důsledku tím získají také ostatní piloti. Naším cílem je poskytnout zákazníkům kvalitní letoun za zajímavou cenu a velmi snadnou údržbou, která jim v dlouhodobém horizontu dokáže ušetřit spoustu finančních prostředků. Sledujte naše postupné kroky na facebooku nebo na webu našich amerických partnerů: http://www.facebook.com/facebook?ref=pf%2Fr.php%3Flocale%3Den_US#!/pages/FlyAlto-usa/164287213607845?v=wall

http://www.americansportflight.com/

 
Suzuki 1600 v ALTU Tisk
Úterý, 08 Únor 2011 20:43

Několik obrázků a video z první instalace motoru SUZUKI 1600 do ul ALTO. Jedna z cest, jak dostat potřebný výkon za příznivou cenu. Pro více informací: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

http://www.youtube.com/watch?v=XetygB5aBt4

 

Pokračovat...
 
Sebring 2011 - Florida Tisk
Úterý, 08 Únor 2011 13:36

Sebring EXPO 2011
Location: Sebring, Florida, USA
Held: 1/20 – 1/23/2011
Number of exhibitors: 150
Focus of Sebring show: LSA and UL aircraft
Importer of ALTO to USA: Corbi Air Inc.
Aircraft displayed: ALTO TG 912 – US

Our company took part in Sebring airshow  held in Florida on January 20th – January 23rd, 2011. This airshow mainly focuses on LSA category aircraft with the weight limit of 600 kg (1320 lbs). Exhibitors include dealers and manufacturers of aircraft, avionics, electronics, aircraft parts and supplies as well as pilot supplies, insurance agencies, financial institutions, training organizations and nearly every aspect of recreational aviation. Large range of workshops held during the whole show.


Our ALTO was presented by the importer to USA -  Corbi Air Inc. based in Ohio. ALTO reaches excellent flying features especially in low speed regime, which is big advantage and almost every pilot will appreciate it. ALTO behaves comfortably in speeds very close to stall speeds and in falls. More „dangerous“ manoeuvres such as turns under 85 kph (46 knots), landing under heavy wind, ALTO handles well, keeps its direction and is absolutely predictable.
ALTO was flown from Ohio to Florida by the president of Corbi Ain Inc. Ron Corbi  within 2 days and was cruising at 101 knots with 75% and Sensenich prop.

Pokračovat...
 
The video interview with Dan Johnson on the Alto 100 is now live on the web on You Tube at: Tisk
Čtvrtek, 03 Únor 2011 09:26

http://www.youtube.com/watch?v=gAUjb6Xu1Gk

 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL