ČeskyEnglish
Direct Fly on Facebook
ALTO TOW – nejdostupnější cesta pro vlekání větroňů Tisk
Pátek, 25 Říjen 2013 21:06

ALTO TOW - ultralehký celokovový dolnoplošník optimalizovaný pro vlekání větroňů. Základem je osvědčený UL stroj ALTO TG, který prošel testováním a optimalizací letových vlastností. Oproti standardní verzi je TOW osazen novým směrovým a výškovým kormidlem, byla optimalizována cesta chladícího vzduchu, byly provedeny testy na tundra kolech. Samostatnou částí testů pak byla volba vhodné vrtule, jako nejvhodnější  vyšla  Fiti,  za letu  stavitelná nebo třílistá Fiti, stavitelná na zemi. Pro pohodlnější práci pilota je sedačka ALTA vybavena zádovou lordosní stavitelnou opěrkou, vyšší ventilací kabiny, barevným monitorem a záďovou kamerou, pro sledování vlečeného stroje.

Standardní vybavení: ALTO TOW s motorem Rotax 912 ULs + airbox, záložní palivové čerpadlo, topení,  jednobarevný nástřik + grafický polep dle přání zákazníka, analogové přístroje, radiostanice Icom 210A,záďová kamera a palubní monitor, lordosní opěrka, elektricky stavitelná vrtule FITI, aerodynamické kryty kol, aktivní sluchátka ANR DF jako dárek pro Vaše piloty.

1,346.000,- Kč bez DPH (1.270.000,- bez DPH s třílistou na zemi stavitelnou vrtulí FITI)

Spojením robustní celokovové konstrukce, příznivé pořizovací ceny a nízkých servisních a provozních nákladů, přináší ALTO TOW  nejdostupnější cestu pro vleky větroňů.

Bližší informace a termíny demo letů je možno dohodnout na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript