Článek ve Flying Revue a Sport pilot

Naše letadlo se objevilo na obálce posledního vydání australského časopisu SPORT PILOT! Uvnitř následuje popis a recenze letounu ALTO, které bylo odesláno do Austrálie dříve tohoto roku. Spokojenost našeho australského zákazníka dokazuje i fakt, že již následuje další objednávka na letoun ALTO. Jak vznikají fotografie za letu se můžete podívat na YT kanálu našeho australského

Přejeme hodně spokojených žáků..

Letecká škola Elmontex Air používá k výcviku letoun ALTO 912 TG.

Nový dealer pro Itálii

S radostí oznamujeme, že se naším novým dealerem na území Itálie stal pan Martino Tacchini z T&T Airplanes . Přejeme hodně úspěchů a těšíme se na spousty letadel DF brázdící italský vzdušný prostor!!!

PF 2019

Další rok plný velkých změn a událostí je skoro u konce. Děkujeme za podporu a přejeme vše nejlepší do roku 2019!  

Nová adresa společnosti

S radostí oznamujeme, že od září roku 2018 naleznete naši firmu na nové adrese, v areálu letiště Medlánky (LKCM). Přesnou adresu naleznete v sekci „Kontakt“, instrukce, jak se k nám dostat v sekci „Příjezdové informace“. V medláneckém areálu probíhá výroba prvodílů a sestavování částí draku. Nově nabízíme i pravidelný servis letadel typu ALTO 912TG. Využijte

Mise Čína III

Direct Fly se znovu podívalo do Číny! Důvodem návštěvy byl on-site support čínskému zákazníkovi, který si zakoupil produkt Technology transfer vztažený na letadlo ALTO 912TG. V první polovině července byl znovu vyslán tým z DF za zákazníkem do daleké Číny. Účel návštěvy byl pro tentokrát servis již expedovaných letadel, kontrola zaslaných stavebnic letadla ALTO a dokumentace vyžadovaná

Přesun společnosti

Čekají nás velké změny! S nadšením oznamujeme, že v měsících květnu a červnu dojde k přesunu firmy. Nové zázemí pro Direct Fly se nechystá nikde jinde, než na letišti v přímo Brně! Brzy se k nám tedy dostanete nejen po zemi, ale i letecky, a to na adresu letiště Medlánky (LKCM). Těšíme se na Vás!

PF 2018

Letošní rok byl pro nás velmi zajímavý. Děkujeme za přízeň a přejeme Vám vše nejlepší do nového roku 2018!

Technická podpora v Číně

Tým z Direct Fly byl znovu vyslán k zákazníkovi do Číny. Čínská společnost, která v minulosti zakoupila balíček Technology Transfer postupně navyšuje flotilu letadel ALTO. První dvě letadla byla dodána a sestavena v březnu tohoto roku. Více o této události si můžete přečíst zde. Kontejner s dalšími dvěma kusy zákazník obdržel na podzim roku 2017. Zde si čínský výrobce vyžádal

Další ALTO míří do Ruska

Další letadlo putuje k zákazníkovi do Ruska. Toto ALTO je specifické především svojí výbavou. Mimo standardní letové přístroje patří do výbavy také umělý horizont, směrový setrvačník a EFIS. Na přání zákazníka byl letoun rovněž vybaven systémem ELT, integrovaným topením a záchranným padákovým systémem.

Školení pracovníků firmy WANFENG

Dnes byla úspěšně ukončena druhá fáze výcviku zaměstnanců Wanfeng Aviation. Naši obchodní partneři se seznamovali s montáží centroplánu, trupu a kabiny letounu ALTO. Transfer technologie výroby kovového letadla se tak přehoupl do další části.

Dne 25.8.2017 jsme přivítali na letišti Brno Medlánky ruského testovacího pilota Jurije Kabanova z Ministerstva dopravy Ruské federace. Po provedený testech byl s výkony ALTA velmi spokojen. Podrobnější zprávu z testování zveřejníme v blízké době.

Fotografování letounu ALTO

Včera na letišti Kroměříž proběhlo fotografování letounu ALTO. Ve spolupráci s Tino Kratochvil Photography byly pořízeny jak statické, tak letové fotky. Spolu s novými fotkami můžete očekávat i kompletní re-design firemního loga a webových stránek!

První let na území Číny

Dne 1.4.2017 proběhl první let letadla ALTO na území Číny. Tento testovací let byl součástí Technology Transfer pro společnost Wanfeng Aviation. V březnu téhož roku byly na místo dopraveny dvě letadla ALTO. V rámci on-site-support byl z DF vyslán tým, který se v Číně podílel na opětovném sestavení obou letadel, technické konzultaci a testovacím letu.

TOP